Hakkımızda

Kolay Sipariş E-ticaret Yazılımları A.Ş 2005 yılından günümüze kadar binlerce firmaya e-ticaret altyapısı sağlayan bir yazılım şirketidir. 360 derecede e-ticaret çözümleri üreten firmamız, bireysel e-ticaret yaparak kazanç elde etmek isteyen kişiler için KS Hazır Mağazayı geliştirmiştir.

E-ticaret yaparak gelir elde etmek isteyen ancak elinde ürünleri olmayan kargo, iade, fatura, müşteri sorunları gibi e-ticaretin zorluklarıyla uğraşmak istemeyen kişiler, şirket kurmadan KS Hazır Mağaza ile e-ticaret sitesini açarak kolayca kazanmaya başlar.

Kolay Sipariş'in bünyesinde bulunan tedarikçilerin ürünlerinin satışa sunulduğu KS Hazır Mağazalarda tüm yasal ve operasyonel süreçleri tedarikçiler yönetir.

Kolay Sipariş E-ticaret Yazılımları A.Ş olarak internetten satış yapmak isteyen herkese kolay, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaya devam edeceğiz

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerim yok e-ticaret yapabilir miyim ?

Evet yapabilirsiniz. Kolay Sipariş bünyesinde bulunan tedarikçilerin ürünlerini satarak bireysel olarak e-ticaret yapabilirsiniz.

Yıllık yenileme ve bakım ücretleri var mı?

KS Hazır Mağazanıza seçeceğiniz paket için tek seferlik ödeme yaparak sahip olursunuz. Yıllık yenileme ve bakım ücretleri bulunmamaktadır.

Ücretsiz demo mağazamı oluşturabilir miyim?

Evet. Sistemin performansını ve kolaylığını görmeniz için demo modelimizde mağazanızı ücretsiz olarak açabilirsiniz.

Hazır mağazamı nasıl oluşturabilirim?

KS Hazır Mağazanızı ücretsiz olarak menüden "Mağazanı Aç" butonuna tıklayarak dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz.

Mağazam kendi domainim altında mı yayınlanacak ?

Mağazanız subdomain ile açılır. Daha sonra ücretli paketlerimize geçiş yaparak mağazanızı kendi domaininizin altında yayınlayabilirsiniz.

Eğitim ve destek veriyor musunuz ?

Mağazanız açıldıktan sonra panelinizde ki eğitim videolarını izleyebilir ve size özel kazanç danışmanınızdan canlı destek alabilirsiniz.

Başka sorularınız mı var? Bize sormak için tıklayın

Hazır E-ticaret Mağazanızı Açın

Kolay Sipariş bünyesinde bulunan binlerce gerçek tedarikçinin ürünlerini satmak ve internetten kolayca komisyon kazanmak için hazır mağazanı ücretsiz hemen aç

Müşteri Hizmetleri 0850 302 55 32


Hemen Kazanmaya Başla