KS HAZIR MAĞAZA KAZANÇLARI NELERDİR ?

KS Hazır Mağaza sahibi olarak;

Sistemde bulunan tedarikçilerin ürünlerini satarak komisyon kazancı sağlayabilirsiniz.

Hazır Mağaza sisteminde gerçek tedarikçilerin yüzbinlerce ürünleri bulunmaktadır. Sisteme düzenli olarak da yeni tedarikçiler eklenmekte olup sizin yapmanız gereken sadece satmak istediğiniz kategorileri seçmek olacaktır, tedarikçilerin ürünlerini sitenize bir kere ekledikten sonra ürünler ile ilgili tüm güncellemeler otomatik olduğu için sizin başka bir işlem yapmanız gerekmez, Komisyon oranlarını tedarikçiler belirler, komisyon oranlarını ve kazançlarınızı panelinizden takip edebilirsiniz. Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır.

Düzenli olarak yayınlanan fırsat ürünlerini çevrenizle paylaşarak bu ürünlerin satışlarından da kazanç elde edebilirsiniz.

Sistemdeki tedarikçiler piyasaya göre çok uygun fiyatlarla fırsat ürünleri yayınlanmaktadır, bu ürünlerin linklerini çevrenizle (whatsapp, İnstagram ,Facebook vb.) paylaşıp ekstra kazanç elde edebilirsiniz . Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır.

Oluşturduğunuz ekibinizin satışlarından komisyon kazancı elde edebilirsiniz.

Sizin referans kodunuz ile ya da otomatik atanan mağazaların ürün satışlarından, sizde üst mağazası olduğunuz için belli oranda komisyon kazanırsınız. Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır .

Ekibinize kendi referans kodunuz ile ekleyeceğiniz tüm alt mağaza satışlarından alt mağaza satış komisyonu elde edebilirsiniz.

Siz Hazır Mağazanızı açtıktan ve e-ticarete başladıktan sonra çevrenize bunu anlatmaya ve Hazır Mağazanızı tanıtmaya başlamalısınız, mutlaka sizin çevrenizde bu işi merak eden sizin gibi e-ticaret yapmak isteyen tanıdıklarınız olacaktır, bu tanıdıklarınıza hazır mağaza sistemini anlatarak sizin referans kodunuz ile hazır mağaza açmalarını sağlarsanız, tanıdıklarınız sizin alt mağazanız olacaktır bu mağazalar paket satın aldıklarında siz mağaza satış komisyonu kazanırsınız. Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır.

NOT: Referans kodunuz sisteme kayıt olduğunuzda size otomatik atanır ve bu referans kodu birçok alanda sistemin sizi tanımasını sağlar.

Ekibinizde bulunan alt mağazaların alt mağaza satışlarından performans primi elde edebilirsiniz.

Sizin alt mağazalarınız oluştukça bu mağaza sahipleri de çevrelerine bu sistemden bahsedecek ve onlarda kendilerine alt mağaza kaydetmeye başlayacaklar, işte bu kayıt olan 2. Nesil alt mağaza satışlarından da siz alt mağaza satış performans primi elde edeceksiniz. Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır.

Sistem tarafından otomatik atanan mağaza satışlarından komisyon kazan

Hazır mağaza sisteminin en çarpıcı özelliklerinden biri de Gold pakette olan mağaza sahiplerine otomatik hazır mağaza ataması yapılır ve bu mağazalar artık sizin alt mağazanız olur. Hazır mağaza profesyonel ekibimiz bu mağazalar ile detaylı görüşmeler yaparak bilgilendirilirler eğer bu mağazalarda ücretli paketlere geçiş yaparsa siz de otomatik mağaza atama satış komisyonu elde ederisiniz. Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır.

Sisteme kazandırdığınız tedarikçilerden de tedarikçi satış komisyonu elde edebilirsiniz.

Sizin de çevrenizde sistemde tedarikçi olmasını istediğiniz firmalar var ise panelinizden bu firmaların bilgilerini bize gönderebilirsiniz, önerdiğiniz tedarikçiler Kolay Sipariş e-ticaret paketi satın alırsa sizin paket özelliklerinizde belirlenen oranda tedarikçi firma ekleme komisyonu olarak cüzdan hesabınıza yansır. Komisyon kazançlarınız belirtilen şartlarla cüzdan hesabınıza nakit olarak yansır.

Google Adsense Kazancı

Günümüzün en popüler kazanç modeli olan Google reklamlarından kazanç elde edebilirsiniz. Pro ve üstü paketlerde aktif olan Google ADS reklamları sayesinde mağazanızda ücretli Google reklamları yayınlayabilirsiniz.

Hazır E-ticaret Mağazanızı Açın

Kolay Sipariş bünyesinde bulunan binlerce gerçek tedarikçinin ürünlerini satmak ve internetten kolayca komisyon kazanmak için hazır mağazanı ücretsiz hemen aç

Müşteri Hizmetleri 0850 302 55 32


Hemen Kazanmaya Başla